Мероприятия для школ и клубов
Хто сказав, що походи – тільки для дорослих? У червні Карпати чекають юних шукачів пригод у віці від 12 до 17 років.
 
Під керівництвом досвідчених інструкторів діти зможуть відчути себе першовідкривачами вершин та побувають на самому дикому гірському масиві України. Маршрут, яким йтимуть учасники,перевірений нами в найрізноманітніших умовах – його осилять новачки, при цьому маршрут буде цікавим і для досвідчених туристів. Все, що потрібно – мати гарний настрій і готовність йти назустріч незвіданому. Туристичний інвентар та медичну страховку ми надаємо.
На учасників чекають захоплюючі пригоди і шанс вперше приготувати їжу в казані, розпалити багаття, побачити світанок в горах, вирішити "несподівану" проблему і багато іншого. Замість звичної стрічки, перед ними будуть стежки карпатських гір і реальні, як ніколи, фоловери!
 
Даты:
8 Июнь 2018 - 12 Июнь 2018
Место/маршрут:
Ивано-Франковск — с. Быстрица — р. Рафайловец — пер. Легионов — хр. Тавпиширка — пол. Рущина — г. Малая Сывуля (1818 м) — г. Большая Сывуля (1836 м) — пол. Боярин — с. Быстрица — Ивано-Франковск — Львов
Возраст:
12-17 лет
Статус:
Идет набор группы
Регистрация:
3,500 грн
Також на наших героїв чекають уроки орієнтування на місцевості, надання першої медичної допомоги та інших скаутських хитрощів.
Підлітки шукають нових вражень і перемог, а бажання "спробувати все" штовхає їх на нові,  часом небезпечні, стежки. Наше завдання – показати їм багатство навколишнього світу, красу природи, а разом з цим – нові виклики і завдання, які можна і потрібно вирішувати.
А ще в програмі: похідний фотогурток, можливість зробити класну аватарку, квест по Львову, логічні ігри і хороша компанія.
Формат: П'ятиденний похідний табір (3 дні в горах, 2 у Львові)
 

День 1

 
Прибуття групи в м.Івано-Франківськ. Переїзд в с. Бистриця, легкий перекус, приготування до походу. Перехід с. Бистриця - р. Рафайловець - пров. Легіонів, 11 км. Обід. Розбиття табору, вечеря.
 

День 2

 
Сніданок, збір табору. Перехід пров. Легіонів - хр. Тавпіширка - пол. Рущина, 14 км. Обід-перекус. Радіальне сходження на гори Велика і Мала Сивуля (1836 м і 1818 м) – найвищі вершини району Горгани (на схилах масиву добре збереглися оборонні системи часів І світової війни), 6 км. Розбиття табору, вечеря.
 

День 3

 
Сніданок, збір табору. Перехід підлогу. Рущина - пол. Боярин - с. Бистриця, 18 км. Обід. Переїзд в Івано-Франківськ, а потім – дизельним поїздом до Львова.
 

День 4

 
Приїхавши до Львова, заселяємось в затишний міні-готель, йдемо знайомитися з найцікавішими місцями історичної столиці України. Граємо в настільні ігри, спілкуємося, відпочиваємо.
 

День 5

 
Наша подорож добігає кінця, але попереду ще цілий день, щоб насолодитися затишними вуличками Львова і пройти захоплюючий квест, після чого ми вирушимо назад.
 
Інструктор може вносити зміни в маршрут, в залежності від обставин і погодних умов
 
 

У суму зазначену вище входить

 • харчування (триразове)
 • оренда наметів
 • проживання у Львові (в міні-готелі)
 • медичне обслуговування (медпрацівник, аптечка з необхідними ліками)
 • плата за відвідування визначних пам'яток, збір лісництву та ін.
 • трансфери (маршрутки, електрички)
 • європейське туристичне страхування
 • реєстрація в Контрольно-рятувальній службі
 • супровід кваліфікованих інструкторів
 • перекриття деяких форс-мажорних обставин

 

Крім цього, вам необхідно

 • ЖД квитки, скидаємося і купуємо всі разом, щоб їхати в одному вагоні. Для тих, хто їде не з Києва, ЖД квитки до Стрия. Студентські та інші документи, які дають знижки, мати при собі.
 • спорядження, рюкзак, спальник, каремат (надаємо в оренду за додаткову плату)
 • кишенькові гроші (сувеніри, морозиво та ін.)
 • харчування в поїзді

Онлайн регистрация в Найвищі вершини Горган

Оставьте Ваши контактные данные, Вам перезвонят в течение 24 часов

Ваше Ф.И.О
Введите пожалуйста имя Вашего ребенка
Ваш телефон
Invalid Input
ФИО ребенка
Invalid Input
E-mail
Пожалуйста, введите действующий e-mail
Комментарий
Invalid Input

Вопрос психологу

sudarkinВы можете задать анонимный вопрос нашему психологу и получить помощь. Спрашивайте.

Задать вопрос психологу

Фото и Видео отчеты

fotki

 

 

Связь

+38-096-284-16-26

+38-095-060-46-86

+38-093-984-82-07

skype:pereval.org

Написать письмо